В Моршині з’явилася власна Пейзажна алея

 
Добавлено: 2017-08-22 18:04:43 Новости Культура
Компания: Курорт Моршин
В Моршині з’явилася власна Пейзажна алея
 

З нагоди 535-річного ювілею міста природна мінеральна вода “Моршинська”, подарувала своїй батьківщині унікальний скульптурний ансамбль від автора Пейзажної алеї.

Авторові скульптурного ансамблю – Костянтину Скритуцькому, для нового шедевру знадобилося більше 163 тисяч кольорових краплинок-мозаїк і 180 днів.

На створення скульптур ініціаторів проекту надихнули основні символи регіону, які було втілено у ансамблі: природна вода, карпатські ліси та їх мешканці.

Скульптури встановлено в головному парку Моршина напередодні Дня незалежності, щоб всі жителі та гості міста змогли відвідати нову туристичну зону.  

«Ми хочемо, щоб жителі та гості Моршина пишалися не лише його статусом цілющого курорту та історією, а і його сьогоденням, ми прагнемо розвивати наше рідне місто та оновлювати його зовнішній вигляд», – говорить Марко Ткачук, генеральний директор IDS Borjomi Ukraine.

Проект втілено за підтримки Моршинської міської влади, Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку в рамках Міжнародного року сталого туризму заради розвитку. «На прикладі лише одного міста Моршин ми можемо побачити, як колаборація соціально відповідального бізнесу та органів державної влади створює туристичну й культурну вартість своїм регіонам»,  – відмітив під час урочистого відкриття скульптурного ансамблю Іван Ліптуга, Радник Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку та туризму.   

Новий скульптурний ансамбль стане частиною популярного туристичного маршруту Південним Прикарпаттям, який включає Природний парк «Сколівські Бескиди», місто Дрогобич, скелі Довбуша, Фортецю «Тустань», озеро Синевир та інші пам’ятки регіону.

Відтепер у місті народження природної мінеральної води “Моршинська” можна не лише оздоровитися, а й чудово провести час. Завдяки своїй природі, цілющим джерелам, а тепер і культурним цікавинкам Моршин перетворюється на яскраву точку туристичних маршрутів Західною Україною і вже у День Незалежності кожен з мешканців та гостей міста зможе відвідати нову атракцію.

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты